O nás


Se zpracováním ocelových plechů má Lindab rozsáhlé zkušenosti. Základ podnikání naší společnosti tvoří jak vývoj, výroba a prodej hotových výrobků, tak poskytování komplexních řešení projektů pod názvem Lindab Stavby včetně dodání projektu a zajištění montáže.

Svým partnerům nabízíme nejen kvalitní komponenty, ale i stavební systémy, které tyto komponenty využívají. Poskytujeme poradenství, navrhujeme koncepci a detaily, specifikujeme a naceňujeme potřebný materiál. Dále připravíme podrobnou montážní dokumentaci, poskytneme orientační i autorizované statické posouzení projektu, zaškolíme pracovníky pro samotnou montáž, k níž opět poskytneme poradenství a odborný dohled. Disponujeme také prvotřídním distribučním systémem díky velkým skladovým zásobám a široké síti prodejců a montážních firem.

Portfolio našich zákazníků tvoří jak malí soukromí investoři, tak developeři a stavební společnosti realizující velké mezinárodní zakázky.

Lindab průmyslové stavby - ukázky

Lindab obytné stavby - ukázky

Kontaktujte nás

Kontaktovat nás můžete telefonicky na telefonním čísle 233 107 200 nebo vyplněním formuláře níže.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu Vám rádi naše systémy blíže vysvětlíme nebo nezávazně navrhneme technické řešení pro Váš konkrétní projekt. Naši specialisté jsou tu pro Vás, Vaše přání a dotazy.

Kontakty

Naše konkurenční výhody

Společnost Lindab se svým zastoupením v 31 zemích světa, společným vývojem a sdílenými zkušennostmi z jednotlivých zemí nabízí vstřícný a profesionální přístup se zárukou odbornosti a kvality.

Všechny výhody

Video LINDAB STAVBY

Prohlédněte si krátké video z výrobního závodu Lindab o produktu LINDAB STAVBY.

Shlédnout video