Novinky a tiskové zprávy


Novinky a tiskové zprávy

Rodinný dům v Družci u Kladna v pasivním standardu s využitím systému LINDAB STAVBY

6.4.2018

Dosud bydlí ve svém bytě v bytovém domě v Kladně-Kročehlavech. Ale už když se sem před časem stěhovali, hledali pěkný pozemek, na kterém by si postavili vlastní dům. A protože vědí, že to bude investice na celý život, chtějí, aby jejich dům byl maximálně funkční, architektonicky nadčasový a šetrný k životnímu prostředí a aby vydržel bez výraznější údržby a úprav několik generací.

Montovaný RD v Nehvizdech

27.6.2017

Montovaný rodinný dům v Nehvizdech: zajímavá realizace certifikovaným systémem Build Clever House s využitím lehké ocelové konstrukce Lindab Construline.

Rekonstrukce sídla firmy MICRO-EPSILON v Bechyni

27.6.2017

Micro-Epsilon, výrobce a dodavatel měřící techniky, potřeboval ve své centrále v jihočeské Bechyni zrekonstruovat a zateplit obvodový plášť administrativní budovy a také rozšířit s ní sousedící elektrodílnu. Generální dodavatel stavby, Uniko Písek, se rozhodl využít systém LINDAB STAVBY.

Lindab pro mateřské školy

12.5.2017

Na výstavbu mateřských škol jsou ve všech vyspělých zemích Evropy kladeny vysoké požadavky. Speciální pozornost je třeba věnovat nejen zdraví a pohodlí dětí, ale i tomu, aby tato zařízení byla funkční a estetická. Přesně takové školky je možné postavit s využitím stavebních komponent ze švédské oceli a vzduchotechniky od Lindabu.

Single trail v Moravském Krasu

28.4.2017

V nádherné přírodě Moravského krasu 20 km severně od Brna vznikla síť singletrailových stezek pro horská kola, financovaná Jihomoravským krajem. Srdcem sítě je městys Jedovnice a jím vlastněný a provozovaný kemp, v němž soukromý investor vybudoval základnu Singletrail.

Opláštění ve Cvikově

28.4.2017

Novostavba výrobní, skladovací a administrativní haly MS Praha, výrobce a dodavatele stabilního hasicího zařízení, vyrostla v severočeském Cvikově 40 km od Liberce. Kompletní opláštění a odvodnění haly, stejně jako konstrukci podlahy v administrativní části zajistila společnost Lindab.

Inspirativní fasády od Lindabu

28.4.2017

Jak to vypadá, když má plechová fasáda osobitý styl, ukazují realizace od Lindabu. Přední světový výrobce stavebních komponent dokáže s využitím systému LINDAB STAVBY budovu postavit a opláštit sendvičovými panely, trapézovými panely či fasádními kazetami tak, aby svým designem zaujala na první pohled. Svědčí o tom stavby od Lindabu z celého světa včetně České republiky.

Rekonstrukce střechy panelového domu

31.7.2014

Chystáte se rekonstruovat střechu panelového domu? Atraktivní řešení poskytuje systém od Lindabu.

Využití systémů Lindab pro obytné stavby

10.6.2014

Stavební systém Lindab Construline se hodí pro rodinné a bytové domy, střešní nástavby i objekty občanské vybavenosti.

Výstavba a rekonstrukce v památkových zónách

28.5.2014

Na XVI. ročníku konference Ocelové konstrukce v Karlově Studánce, jehož odborným garantem je Česká asociace ocelových konstrukcí, diskutovali odborníci mimo jiné o tom, jaká stavebně-technická řešení zvolit v centrech historických měst, která mají svá specifika a omezení.

Lindab průmyslové stavby - ukázky

Lindab obytné stavby - ukázky

Kontaktujte nás

Kontaktovat nás můžete telefonicky na telefonním čísle 233 107 200 nebo vyplněním formuláře níže.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu Vám rádi naše systémy blíže vysvětlíme nebo nezávazně navrhneme technické řešení pro Váš konkrétní projekt. Naši specialisté jsou tu pro Vás, Vaše přání a dotazy.

Kontakty

Naše konkurenční výhody

Společnost Lindab se svým zastoupením v 31 zemích světa, společným vývojem a sdílenými zkušennostmi z jednotlivých zemí nabízí vstřícný a profesionální přístup se zárukou odbornosti a kvality.

Všechny výhody

Video LINDAB STAVBY

Prohlédněte si krátké video z výrobního závodu Lindab o produktu LINDAB STAVBY.

Shlédnout video