Lindab divize


Lindab v České republice

V České republice působí Lindab s.r.o. od roku 1993 v oblasti stavebních komponentů. Ta se specializuje na výrobu a prodej tenkostěnných ocelových plechů, lehkých střešních krytin a okapových systémů, v nichž je lídrem na českém trhu, a také na výrobu stavebních systémů. V roce 1996 přibyla oblast vzduchotechnických systémů.

V roce 2003 u příležitosti 10. výročí svého působení na českém trhu Lindab otevřel nový výrobní, skladový a administrativní areál v Praze – Ruzyni (další výrobní závod Lindabu je v Hustopečích u Brna).

V roce 2005 mateřská společnost Lindab AB realizovala zatím svou největší akvizici, když koupila 100 % akcií Astron Buildings SA. Ta se v České republice stala třetí divizí s názvem Building Systems. Všechny tři divize jsou nyní dceřinými společnostmi koncernu Lindab AB.

V roce 2008 se mateřská společnost Lindab AB stala stoprocentním vlastníkem firmy SIPOG Group a.s., jejíž součástí je i firma ROVA – CZECH a.s. Tato firma se tak stala plnohodnotným členem skupiny Lindab Group. V současné době Lindab v České republice zaměstnává přes 500 lidí.

Lindab průmyslové stavby - ukázky

Lindab obytné stavby - ukázky

Kontaktujte nás

Kontaktovat nás můžete telefonicky na telefonním čísle 233 107 200 nebo vyplněním formuláře níže.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu Vám rádi naše systémy blíže vysvětlíme nebo nezávazně navrhneme technické řešení pro Váš konkrétní projekt. Naši specialisté jsou tu pro Vás, Vaše přání a dotazy.

Kontakty

Naše konkurenční výhody

Společnost Lindab se svým zastoupením v 31 zemích světa, společným vývojem a sdílenými zkušennostmi z jednotlivých zemí nabízí vstřícný a profesionální přístup se zárukou odbornosti a kvality.

Všechny výhody

Video LINDAB STAVBY

Prohlédněte si krátké video z výrobního závodu Lindab o produktu LINDAB STAVBY.

Shlédnout video